سرویس جت پک فروشگاه یکبار مصرف یارپلاست در اتوار برای تشریفات مراسمات و مهمانی ها تولدها همایش ها عروسی و مجالس ترحیم و درگذشت

یارپلاست | Jet Pack

میدان طالقانی، پایین تر از مسجد قائم، جنب بانک مهر ایران - ۰۹۳۸۸۵۰۱۶۰۲

عرضه جدیدترین و شیک ترین بسته ها برای مراسمات شما توسط یک تیم حرفه‌ای

پک مورد نظر رو انتخاب کنید و برای سفارش و استعلام قیمت تماس بگیرید؛ امکان تهیه پک سفارشی هم وجود دارد

با خرید پک پذیرایی ترحیم آماده، با خیال راحت از مهمانان و عزاداران پذیرایی کنید.

برگزاری مراسم ترحیم در زمانی که در سوگ و غم عزیزی به سر می‌برید، بسیار سخت و دشوار است. مخصوصا اگر برای تهیه پک پذیرایی ترحیم نیاز به همراهی و کمک داشته باشید.

سوگ از دست دادن عزیزان از طرفی و دغدغه پذیرایی آبرومندانه از مهمانانی که برای ابراز همدردی به مراسم ختم می‌آیند، از طرف دیگر، مشغولیت ذهنی فراوانی برای برگزارکنندگان ایجاد می‌کند. با توجه به محدودیت زمانی و شرایط روحی خاص برگزارکنندگان مراسم عزاداری، تهیه پک میوه ختم و سایر اقلام پذیرایی، وقت و انرژی زیادی می‌طلبد.

شاید در این شرایط که حوصله و رمقی برای صاحبان عزا نیست، سفارش پک میوه ختم آماده و پک ترحیم به همراه اقلام پذیرایی موجود در آن بهترین تصمیم باشد.
خرید میوه در ساعات اولیه صبح از تره‌بار، دستچین کردن و شستشوی آن‌ها، خرید آبمیوه، کیک، شیرینی، خرما، حلوا، حمل و نقل، بسته‌بندی پک میوه ترحیم و آماده‌سازی آن‌ها نیاز به برنامه‌ریزی دقیق، هزینه، زمان‌بندی و به کار گرفتن چندین نفر را دارد.

از طرفی در صورت سپردن تهیه پک پذیرایی ترحیم به دیگران، می‌بایست از کیفیت میوه‌ها و اقلام داخل پک میوه ختم اطمینان حاصل نمود.

با توجه به مشغولیت‌های فراوان، سفارش پک میوه ختم آماده و برون‌سپاری آن به یک مجموعۀ معتبر انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.

قدرت گرفته از راهکارهای هوشمند اِتوار

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من