لذت شادی هایتان را با تخفیف دوچندان کنید…

درباره اتوار

در دنیای تجارت امروز، تولید نهایی یک محصول خوب و یا ارائه یک خدمت جدید، تازه آغاز ماجراست. اینکه این محصول و خدمات چگونه به مشتری معرفی شود و نظر او را جلب نماید و نیز اینکه از چه مسیری و با چه مکانیزم هایی به دست مصرف کننده برسد، بسیار مهم است.

کلمۀ “اِتوار” در زبان کُردی گروسی به معنای “اطمینان” و “اعتماد” می باشد و هدف ما از راه اندازی این سایت ایجاد یک بستر مطمئن و سریع برای دسترسی مشتریان به خدمات و کالاهای مورد نیازشان می باشد.

اِتوار نخستین بستر تخفیف و خرید گروهی در شهرستان بیجار می باشد که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در زمستان سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. وب سایت اِتوار دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که این تأییدیه می تواند باعث اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز در فرآیند خرید شود.

اهداف اتوار

اِتوار بستری است برای ارائه تمامی خدمات و محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره. خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی،‌ مراکز بهداشتی و آموزشی تا انواع کالاها و محصولات متنوع.

خرید در اِتوار یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود. کارشناسان اِتوار با انتخاب بهترین برندها در هر حوزه، کالاها و خدمات مطمئنی را به شما پیشنهاد می کنند که به لحاظ کیفیت، قیمت و ضمانت ارائه خدمات، اطمینان شما را جلب خواهند کرد.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت اِتوار و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت ها این امکان را به همراهان اِتوار می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل ممکن بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه ‌شده بهره ببرند.

در حال حاضر خدمات و فعالیت های اِتوار محدود به شهرستان بیجار می باشد.

امید است با گسترش فعالیت‌های اِتوار، در آینده نزدیک امکان خدمات‌رسانی به هم‌وطنان و مشتریان عزیز در سایر نقاط کشور فراهم شود.

چشم‌انداز و مأموریت

یکی از اهداف اِتوار ایجاد رونق اقتصادی در راستای شعار اقتصاد مقاومتی می باشد تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح شهر و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در اِتوار بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

etvar-site-header-logo

اِتوار بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره. خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی،‌ مراکز بهداشتی و آموزشی تا انواع کالاها و محصولات متنوع.

خرید در اِتوار یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود.

کارشناسان اِتوار با انتخاب بهترین برندها در هر حوزه، کالاها و خدمات مطمئنی را به شما پیشنهاد می کنند که به لحاظ کیفیت، قیمت و ضمانت ارائه خدمات، اطمینان شما را جلب خواهند کرد. ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت اِتوار و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت ها این امکان را به همراهان اِتوار می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل ممکن بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه ‌شده بهره ببرند.